Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11332
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP11332 Hdl 4 Chrome
Item:
#1259788
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11332 |
| Manufacturer Part # | PP11332 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11332 Hdl 4 Chrome
