Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PP11369
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PP11369 Screw 1/4 20 X 3/4 Sch Cap
Item:
#1511694
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PP11369 |
| Manufacturer Part # | PP11369 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PP11369 Screw 1/4 20 X 3/4 Sch Cap
