Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco aftermarket .
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco PT54994
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PT54994 |
| Manufacturer Part # | PT54994 |
| Height | 23.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PT54994 Hi-temp Filter Hose 23" W/ Street Elbow And, Male Quick Connect Fitting., 20" Hose W/ 3/8" Mpt Rigid Ends., Pitco Fryer Bf14 E12 E14 E14b E14x E18 E18b E7 E7b

