$109.61
$129.00
Compare Price
You save
$19.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Anets .
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets PT60067401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PT60067401 Switch Rocker Spst 125/250vac 10 15a 3/4hp
Item:
#1149192
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PT60067401 |
| Manufacturer Part # | PT60067401 |
| Height | 1" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Pitco PT60067401 Switch Rocker Spst 125/250vac 10 15a 3/4hp
$109.61
$129.00
You save
$19.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PT60067401 Switch Rocker Spst 125/250vac 10 15a 3/4hp
