$452.05
$532.00
Compare Price
You save
$79.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PT60138703
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PT60138703 Valve Drain Full Vat Lck Hndl
Item:
#1132725
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PT60138703 |
| Manufacturer Part # | PT60138703 |
| Height | 4" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
Pitco PT60138703 Valve Drain Full Vat Lck Hndl
$452.05
$532.00
You save
$79.95
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PT60138703 Inlet 1 1/2" Npt, Outlet 1 1/2" Npt
