Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTA1100108C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PTA1100108C Basket Hanger
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA1100108C |
| Manufacturer Part # | PTA1100108C |
| Height | 7.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 16.13" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA1100108C Stainless Steel Basket Hanger, 16-1/8" Wide X 7-1/2" Deep 12-1/8" Ctr On Key Hole, Pitco (pm Pr) 14 (b Ba R)
