$130.23
$275.00
Compare Price
You save
$144.77
(53%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTA1107004C Hanger Basket 19 1/2x12 3/4"
Item:
#1132735
20+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA1107004C |
| Manufacturer Part # | PTA1107004C |
| Height | 1" |
| Width | 13" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 4.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco PTA1107004C Hanger Basket 19 1/2x12 3/4"
$130.23
$275.00
You save
$144.77
(53%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA1107004C Material Stainless Steel, Length 12-3/4", Width 19-1/2", Depth 1-1/4"
