$101.12
$119.00
Compare Price
You save
$17.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTA6096301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTA6096301 Lbl Ovrly 3 Zn Fries
Item:
#1149680
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA6096301 |
| Manufacturer Part # | PTA6096301 |
| Height | 0.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 13.85" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Pitco PTA6096301 Lbl Ovrly 3 Zn Fries
$101.12
$119.00
You save
$17.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA6096301 Lbl Ovrly 3 Zn Fries
