$101.12
$119.00
Compare Price
You save
$17.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTA6096501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTA6096501 Lbl Ovrly 2 Zn Blank
Item:
#1149681
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA6096501 |
| Manufacturer Part # | PTA6096501 |
| Height | 0.1" |
| Width | 6" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Pitco PTA6096501 Lbl Ovrly 2 Zn Blank
$101.12
$119.00
You save
$17.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA6096501 Lbl Ovrly 2 Zn Blank
