$404.96
$627.09
Compare Price
You save
$222.13
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTB2101501C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTB2101501C Tk Cover Assy Sg14t Sg14r Sg14
Item:
#1146717
20+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB2101501C |
| Manufacturer Part # | PTB2101501C |
| Height | 1.1" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco PTB2101501C Tk Cover Assy Sg14t Sg14r Sg14
$404.96
$627.09
You save
$222.13
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB2101501C Tk Cover Assy Sg14t Sg14r Sg14
