$757.10
$891.00
Compare Price
You save
$133.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTB4604401C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTB4604401C Wk Shf Wldmt Crmb Dmp F Bg
Item:
#1194757
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB4604401C |
| Manufacturer Part # | PTB4604401C |
| Height | 12" |
| Width | 21" |
| Depth | 12" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PTB4604401C Wk Shf Wldmt Crmb Dmp F Bg
$757.10
$891.00
You save
$133.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB4604401C Wk Shf Wldmt Crmb Dmp F Bg
