$237.78
$477.00
Compare Price
You save
$239.22
(50%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco aftermarket .
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco PTB6602403C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTB6602403C Hose Inlet (3/8"npt M 9 1/4"l)
Item:
#1132721
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB6602403C |
| Manufacturer Part # | PTB6602403C |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco PTB6602403C Hose Inlet (3/8"npt M 9 1/4"l)
$237.78
$477.00
You save
$239.22
(50%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB6602403C Nsf Certified

