Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTB6629704
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTB6629704 Fltr Env Wr Msh Fbg
Item:
#1149770
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB6629704 |
| Manufacturer Part # | PTB6629704 |
| Height | 0.75" |
| Width | 19.25" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 6.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB6629704 Fltr Env Wr Msh Fbg
