Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco .
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTB6759501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTB6759501 Wrg Spinal Tap Lower Fb G
Item:
#1194763
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB6759501 |
| Manufacturer Part # | PTB6759501 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB6759501 Wrg Spinal Tap Lower Fb G
