$132.27
$212.28
Compare Price
You save
$80.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other PTB7406407
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTB7406407 Hose Flush 63" Oal
Item:
#1132719
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB7406407 |
| Manufacturer Part # | PTB7406407 |
| Height | 2" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco PTB7406407 Hose Flush 63" Oal
$132.27
$212.28
You save
$80.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB7406407 Nsf Certified
