Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTPP10429-M
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PTPP10429-M Transformer
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTPP10429-M |
| Manufacturer Part # | PTPP10429-M |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTPP10429-M Transformer 120/208/240 To 24v 80 Va, Pitco Fryer Pe14d Sg14 Sg14di Sg14r Sg14rdi Sg14rs, Sg14s-d Sg14t Sg14tdi Sg18 Sg18di Sg18f Sg18s, Sg18s-d Sgc Sgm1824 Sgm24 Sgm34 Sgsebnb-14, Sgsebnb-18 Ssh55 Ssh75 Ssh75rs

