$240.11
$565.49
Compare Price
You save
$325.38
(58%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTPP10606 Filter Oil 17 1/2"x 28" 100 Pk
Item:
#1132733
Technical details
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTPP10606 |
| Manufacturer Part # | PTPP10606 |
| Height | 5" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 29" |
| Weight | 14.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Pitco PTPP10606 Filter Oil 17 1/2"x 28" 100 Pk
$240.11
$565.49
You save
$325.38
(58%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTPP10606 Color White, Length 28", Width 17 1/2", Thickness 1/32", Sold In Quantities Of Pack Of 100
