Free Shipping
Free Shipping
$2,911.68
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Pitco PTPP11370STD 3600 14 Sgl Mlb Cmptr
Item:
#1188772
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTPP11370STD |
| Manufacturer Part # | PTPP11370STD |
| Height | 3.95" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 17.6" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco PTPP11370STD 3600 14 Sgl Mlb Cmptr
$2,911.68
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTPP11370STD 3600 14 Sgl Mlb Cmptr
