Free Shipping
Free Shipping
$32,045.62
$37,713.48
Compare Price
You save
$5,667.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Pitco SRTG14-2 Rethermalizer 17.5 Gal
Item:
#1912859
Technical details
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | SRTG14-2 |
| Manufacturer Part # | SRTG14-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 477 lbs |
| Weight | 477 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Pitco SRTG14-2 Rethermalizer 17.5 Gal
$32,045.62
$37,713.48
You save
$5,667.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Pitco SRTG14-2 Rethermalizer 17.5 Gal