Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 2212430-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 2212430-01 Table Top 24" X 30" Rectangular
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 2212430-01 |
| Manufacturer Part # | 2212430-01 |
| Width (side - side) | 30" |
| Shape | Rectangular |
| Construction | Steel |
| Depth (front - back) | 24" |
| Width | 30" |
| Depth | 24" |
| Weight | 21 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 2212430-01, Table Top, 24" x 30", rectangular, solid, designed for outdoor/indoor use, metal, 16 gauge steel, powder coated finish (base sold separately)
