KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 2255-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 2255-01 Pyramid Outdoor Heater Portable Propane (tank Not Included)
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 2255-01 |
| Manufacturer Part # | 2255-01 |
| Fuel Type | Gas |
| Height | 96" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 66 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 2255-01, Pyramid Outdoor Heater, portable, propane (tank not included), 96"H, electronic ignition, safety shut-off valve, matte black finish, 42,000 BTU
