FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 2413048-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 2413048-01 Table Top 30" X 48" Rectangular
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 2413048-01 |
| Manufacturer Part # | 2413048-01 |
| Plastic Type | Acrylic |
| Shape | Rectangular |
| Depth (front - back) | 30" |
| Width (side - side) | 48" |
| Width | 48" |
| Depth | 30" |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 2413048-01, Table Top, 30" x 48", rectangular, UV resistant, acrylic