FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 2413636-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 2413636-01 Table Top 36" X 36" Square
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 2413636-01 |
| Manufacturer Part # | 2413636-01 |
| Width (side - side) | 36" |
| Shape | Square |
| Plastic Type | Acrylic |
| Depth (front - back) | 36" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 2413636-01, Table Top, 36" x 36", square, UV resistant, acrylic