KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 2641100-0433
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 2641100-0433 Fino Dining Arm Chair Stackable Mocha Resin Wicker Back And Seat
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 2641100-0433 |
| Manufacturer Part # | 2641100-0433 |
| Back | Resin |
| Back Style | Plain |
| Frame Construction | Steel |
| Seat | Resin |
| Height | 34.5" |
| Width | 22.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 15.25 lbs |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 2641100-0433, Fino Dining Arm Chair, stackable, mocha resin wicker back and seat, designed for indoor/outdoor use, steel frame with champagne finish
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.