FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 4020900-03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 4020900-03 Miramar Chaise Lounge Stackable Durable Sling
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 4020900-03 |
| Manufacturer Part # | 4020900-03 |
| Style | Sling Style |
| Frame Construction | Aluminum |
| Height | 35.5" |
| Width | 31" |
| Depth | 79.5" |
| Made in USA | Yes |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 4020900-03, Miramar Chaise Lounge, stackable, durable sling, ultra-strong cast aluminum frame, powder-coated finish, Made in USA
Certifications
Certifications
Made in USA
This item was made in the United States of America.
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
