Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 4031100-03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 4031100-03 Navarre Dining Arm Chair Stackable Durable Sling
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 4031100-03 |
| Manufacturer Part # | 4031100-03 |
| Frame Construction | Aluminum |
| Seat | Fabric/textile |
| Back Style | Plain |
| Back | Fabric/textile |
| Height | 35" |
| Width | 24" |
| Depth | 28" |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 4031100-03, Navarre Dining Arm Chair, stackable, durable sling, 1" x 2" rectangular extruded all-aluminum frame, powder-coated finish, Made in the USA
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
