KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 4443636-0156
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 4443636-0156 Cortez Table 36"W X 36"D X 29"H Square
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 4443636-0156 |
| Manufacturer Part # | 4443636-0156 |
| Height | 29"H |
| Top Shape | Square |
| Width / Diameter | 36" - 47"W |
| Top Construction | Laminate Top |
| Depth (front to back) | 36" - 47"D |
| Height | 29" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
| Weight | 55.5 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 4443636-0156, Cortez Table, 36"W x 36"D x 29"H, square, Desert table top, burn/UV/stain/heat/scratch resistant, high-pressure laminate, graphite frame