Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Plantation Prestige Commercial Furniture 4572000-01 Acylic Table 20"W Obscure
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 4572000-01 |
| Manufacturer Part # | 4572000-01 |
| Top Shape | Oval/oblong |
| Base Construction | Aluminum Base |
| Width / Diameter | 16" - 23"W |
| Height | 18"H |
| Top Construction | Plastic Top |
| Height | 18" |
| Width | 20" |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 4572000-01, Acylic Table, 20"W, obscure, fully welded all aluminum frame, powder coated finish (Made to Order)
