KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 8190300-0171
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 8190300-0171 Austin Bar Stool Armless Designed For Outdoor/indoor Use
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 8190300-0171 |
| Manufacturer Part # | 8190300-0171 |
| Seat | Metal |
| Back | Metal |
| Arms | Armless |
| Back Style | Plain |
| Height | 43" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 15 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 8190300-0171, Austin Bar Stool, armless, designed for outdoor/indoor use, aluminum back and seat, aluminum frame, footrest, brushed silver finish, closeout please call for availability
