KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 8240300-0255
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 8240300-0255 Nantucket Barstool All-aluminum Gunmetal Grey Powder Coat With Grey Resin Roping/weave Seat
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 8240300-0255 |
| Manufacturer Part # | 8240300-0255 |
| Seat | Metal |
| Back | Metal |
| Arms | Armless |
| Back Style | Weave |
| Height | 32" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 8240300-0255, Nantucket Barstool, all-aluminum gunmetal grey powder coat with grey resin roping/weave seat
