FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Plantation Prestige Commercial Furniture 8263053-0160 Bali Dining Table 53"W X 53"D X 30"H Rectangular
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 8263053-0160 |
| Manufacturer Part # | 8263053-0160 |
| Height | 30"H |
| Width / Diameter | 48" - 59"W |
| Base Construction | Aluminum Base |
| Top Shape | Rectangular |
| Depth (front to back) | 30" - 35"D |
| Top Construction | Laminate Top |
| Height | 30" |
| Width | 53" |
| Depth | 30" |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 8263053-0160, Bali Dining Table, 53"W x 53"D x 30"H, rectangular, white sintered stone marble top with umbrella hole, aluminum frame, golden oak finish
