FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Plantation Prestige Commercial Furniture 8263333-0160 Bali Bar Height Table 33"W X 33"D X 41"H Square
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 8263333-0160 |
| Manufacturer Part # | 8263333-0160 |
| Base Construction | Aluminum Base |
| Width / Diameter | 30" - 35"W |
| Top Shape | Square |
| Top Construction | Laminate Top |
| Depth (front to back) | 30" - 35"D |
| Height | 41"H |
| Height | 41" |
| Width | 33" |
| Depth | 33" |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 8263333-0160, Bali Bar Height Table, 33"W x 33"D x 41"H, square, white sintered stone marble top, with umbrella, aluminum frame, golden oak finish
