KitchenRestock.com is your trusted source for Plantation Prestige Commercial Furniture .
- Authorized Plantation Prestige Commercial Furniture dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Plantation Prestige Commercial Furniture 8560200-0140432
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Plantation Prestige Commercial Furniture 8560200-0140432 Santa Cruz Middle Section 27"W X 31-1/2"D X 28"H
| Manufacturer | Plantation Prestige Commercial Furniture LLC |
|---|---|
| Model Number | 8560200-0140432 |
| Manufacturer Part # | 8560200-0140432 |
| Type | Sofa |
| Height | 28" |
| Width | 27" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 29.25 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Plantation Prestige Commercial Furniture LLC, 8560200-0140432, Santa Cruz Middle Section, 27"W x 31-1/2"D x 28"H, with Sunbrella® fabric cushions, Greystone all weather wicker, aluminum frame

