Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle PC197-476S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle PC197-476S Gear Kit
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC197-476S |
| Manufacturer Part # | PC197-476S |
| Height | 1.85" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC197-476S Gear Kit Large & Small Gears. 21t & 58t, Comes With Two Sprockets Two Set Screw/pins And Adhesive, Prince Castle Toaster 197bk 296 296 Series 296-t55jack, 297 Series 297-t12phh
