$91.08
$100.50
Compare Price
You save
$9.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle PC36S Rack Check Tuck A Note 36"
Item:
#1132462
Technical details
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC36S |
| Manufacturer Part # | PC36S |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 36.25" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Prince Castle PC36S Rack Check Tuck A Note 36"
$91.08
$100.50
You save
$9.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC36S Material Aluminum Satin Finish, Length 36", 914 Mm, Includes Adhesive Strips And Mounting Screws
