Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle PC429-135S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle PC429-135S Fuse Holder Kit (pkg Of 10)
Item:
#1897983
Technical details
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC429-135S |
| Manufacturer Part # | PC429-135S |
| Height | 2.6" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Prince Castle PC429-135S Fuse Holder Kit (pkg Of 10)
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC429-135S Fuse Holder Kit (pkg Of 10)
