$101.67
$112.17
Compare Price
You save
$10.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle PC537-383
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle PC537-383 Bars Retainer Upper & Lower
Item:
#1180271
Technical details
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC537-383 |
| Manufacturer Part # | PC537-383 |
| Height | 1.15" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Prince Castle PC537-383 Bars Retainer Upper & Lower
$101.67
$112.17
You save
$10.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC537-383 Retainer Bars, Prince Castle Toaster Tx-208 Tx-208bk
