$38.96
$74.61
Compare Price
You save
$35.65
(48%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle PC540-1002S Lid Third Size F/ Holdin Cabinet Fitsprincecastle
Item:
#2230060
Technical details
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC540-1002S |
| Manufacturer Part # | PC540-1002S |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Prince Castle PC540-1002S Lid Third Size F/ Holdin Cabinet Fitsprincecastle
$38.96
$74.61
You save
$35.65
(48%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC540-1002S Lid Third Size F/ Holdin Cabinet Fitsprincecastle