Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket .
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle PC713
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle PC713 Filter Hot Oil Disc (100)
| Fits with Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC713 |
| Manufacturer Part # | PC713 |
| Height | 2.25" |
| Width | 24.75" |
| Depth | 30.5" |
| Weight | 10.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC713 Fryer Filter Paper 44#, 21-7/8" Dia. Round 1-5/8" Hole 100/pk, Prince Castle Fryer Filter Series 99 102 105 107
