$42.62
$47.03
Compare Price
You save
$4.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle PC81-017S
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle PC81-017S Spring (pkg/2)
Item:
#1180448
Technical details
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC81-017S |
| Manufacturer Part # | PC81-017S |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Prince Castle PC81-017S Spring (pkg/2)
$42.62
$47.03
You save
$4.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC81-017S Spring 2/pk, Prince Castle Toaster Tx-208 Tx-208bk
