Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle PC908-65S Base Assy W/guide Rods & Ft
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC908-65S |
| Manufacturer Part # | PC908-65S |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 4.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC908-65S Color Gray, Material Cast Iron, Height 17 1/4", 438 Mm, Outer Diameter 3/8" Rods, 10 Mm Rods, Includes # S 258-1069 Feet & 258-1037 Cushion
