$101.85
$123.32
Compare Price
You save
$21.47
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle PC918B6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle PC918B6 Holder Mop/broom (18")
Item:
#1132463
Technical details
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC918B6 |
| Manufacturer Part # | PC918B6 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Prince Castle PC918B6 Holder Mop/broom (18")
$101.85
$123.32
You save
$21.47
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC918B6 Material Aluminum, Length 18", 457 Mm, Includes Mounting Screws
