Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle PC980-000-12A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle PC980-000-12A Tomato Set 1/4" Slice
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC980-000-12A |
| Manufacturer Part # | PC980-000-12A |
| Height | 3.5" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 11.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC980-000-12A Color Red Frame, Depth 13 1/4"/336 Mm, Includes Blades And Pusher, Material Plastic Frame/stainless Steel Blades And Pushers, Product Type Slices 4 Tomatoes At The Same Time, Slice 1/4"/(6mm), Width 11 1/2"/292 Mm
