$67.94
$74.96
Compare Price
You save
$7.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle .
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle PC980REPL001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle PC980REPL001 Cross Bar
Item:
#1822348
Technical details
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | PC980REPL001 |
| Manufacturer Part # | PC980REPL001 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.81" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Prince Castle PC980REPL001 Cross Bar
$67.94
$74.96
You save
$7.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle PC980REPL001 Cross Bar
