$0.52
$0.65
Compare Price
You save
$0.13
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1021106 Screw Flat Head 10 24 Brass
Item:
#1129038
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1021106 |
| Manufacturer Part # | 1021106 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Private Label 1021106 Screw Flat Head 10 24 Brass
$0.52
$0.65
You save
$0.13
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1021106 Includes Replacement Screw
