$43.11
$69.18
Compare Price
You save
$26.07
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1021124 Strainer Drain 5 3/4" Sq
Item:
#1129041
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1021124 |
| Manufacturer Part # | 1021124 |
| Height | 0.67" |
| Width | 2.33" |
| Depth | 2.33" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1021124 Strainer Drain 5 3/4" Sq
$43.11
$69.18
You save
$26.07
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1021124 Material Stainless Steel, Length 5 3/4", Width 5 3/4", Height 3/4" Lip
