$74.48
$119.52
Compare Price
You save
$45.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1021154 Strainer Drain 7 3/4"x4"d Ss
Item:
#1129048
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1021154 |
| Manufacturer Part # | 1021154 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.02" |
| Depth | 3.02" |
| Weight | 3.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1021154 Strainer Drain 7 3/4"x4"d Ss
$74.48
$119.52
You save
$45.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1021154 Material Stainless Steel, Length 7 3/4", Width 7 3/4", Height 4" Lip
