Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 1031065 Transformer 120 24/12v 1 00va
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1031065 |
| Manufacturer Part # | 1031065 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 3.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1031065 Transformer, Amp 100va Rating, Color Black, Depth 3-3/8" 86 Mm, Height 3-3/8" 86 Mm, Includes (2) Jumpers, Length 2-7/8" 73 Mm, Material(s) Steel, Voltage 120/12-24 Vac, Weight 3.807 Lb, Models Used In, Ultrafryer Eus Series Sc Series
