$1.05
$1.68
Compare Price
You save
$0.63
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1061104 Washer Neoprene 3/4" Od
Item:
#1177672
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1061104 |
| Manufacturer Part # | 1061104 |
| Height | 0.01" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1061104 Washer Neoprene 3/4" Od
$1.05
$1.68
You save
$0.63
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1061104 Color White, Material Neoprene, Inner Diameter 3/8", 10 Mm, Outer Diameter 3/4", 19 Mm, Thickness 1/8", 3 Mm
