$7.27
$11.67
Compare Price
You save
$4.40
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1061173 Cover Wrist Blade Handle
Item:
#1177674
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1061173 |
| Manufacturer Part # | 1061173 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1061173 Cover Wrist Blade Handle
$7.27
$11.67
You save
$4.40
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1061173 Material Brass, Inner Diameter 13 Mm, 1/2" Top, Outer Diameter 38 Mm, 1 1/2" Bottom, Plating Chrome-plated
